Hakkımızda

Ünlü Hırdavat

Hakkımızda

Şirketimiz ünlü hırdavat, 1984 yılında kurulmuştur. 1984 yılından bu yana hırdavat sektöründe dünya markası haline gelen elektrikli el aletleri, hırdavat, inşaat malzemeleri, teknik sanayi malzemeleri ve diğer makina ekipmanlarını ürün yelpazesine ekleyerek müşterilerle buluşturmuştur. Ünlü hırdavat olarak, müşteri memnuniyeti, güven ve hizmet anlayışına önem verip bu prensipte çalışmalarına hızla devam ederek bu sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir. Ünlü hırdavat; bünyesinde istikrarlı ve yenilikçi yöneticileri, kaliteli pazarlamacıları ve bilgi ve deneyimi yüksek personelleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

    MİSYON

    Faaliyette bulunduğumuz sektörde; Ünlü hırdavat olarak doğru ürünler ve kalite-fiyat dengesini sağlayarak geniş ürün yelpazesiyle, inşaat alanın da ve hırdavat alanın da tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır. Şirketimizde sürdürülebilir kar sağlamak ve rekabette üstün başarı ve becerilerini devam ettiren bir şirket olmaktır.

     

    VİZYON

    Ünlü hırdavat olarak; bünyemizde satışını ve pazarlamalarını yaptığımız ürünlerin ilerleyen yıllar da kendi markamız adı altında üretimini yapmak ve distribütörlüğünü yaparak sektörde lider haline gelmek ve bu istikrarın sürekliliğini sağlamaktır.